Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

ALFA TERMINAL SZCZECIN SP. Z O.O.

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór finansowy i kontrola projektów inwestycyjnych.

  • Kontrola wydatków: bieżące rozliczenie inwestycji, raportowanie o postępach i przekroczonych terminach, kontrola kosztów bieżących vs. budżet.

  • Kalkulacja operacji portowych: indywidualne koszty przeładunku; ceny jednostkowe za pracę sprzętu i pracowników; wpływ kosztów napraw na opłaty przeładunkowe.

  • Kalkulacja sprzedaży (zysków i strat) oraz generowanie raportów sprzedażowych.

  • Analiza rentowności biznesu na kliencie.

  • Rozliczanie wyników finansowych z działalności firmy: udział w przygotowaniu wewnętrznego budżetu inwestycyjnego; rozliczanie sprzedaży i obliczanie wyniku ze świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze controllingu lub księgowości.

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Sprawna organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Przewiń do profilu firmy