Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.

Dorczyka 1

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów / analiz dotyczących sprzedaży oraz marży

  • przygotowywanie analiz finansowych

  • sporządzanie comiesięcznych raportów zarządczych

  • wsparcie w zakresie przygotowywania kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych

  • opracowywanie budżetów, planów oraz kontrola ich realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości i finansów)

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze controllingu lub analizy finansowej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel) – będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność przetwarzania, rozumienia i dokładnej analizy danych

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość środowiska SAP

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat.

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • Dołączenie do stabilnej firmy międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wymagane dokumenty:

CV w języku polskim

Etapy rekrutacji

I etap: Wybrani Kandydaci otrzymują droga mailową zagadnienia do rozwiązania w Excelu w celu wstępnej weryfikacji znajomości arkusza kalkulacyjnego.

II etap: Spotkanie online, podczas którego Kandydat zostanie ponownie poproszony o rozwiązanie zagadnień w Excelu, przetłumaczenie na język angielski krótkiego tekstu oraz przeanalizowanie wykresu.

W tym celu niezbędna jest możliwość udostępnienia ekranu komputera przez Kandydata podczas spotkania online.

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. to firma z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem

w dostarczaniu paliwa gazowego. W codziennych działaniach kierujemy się zasadą „Być blisko Klienta”. Działamy na obszarze 89 gmin i 5 województw (zachodniopomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego).

Przewiń do profilu firmy