Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

Zeelandia Sp.z o.o.

Sowia 6C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola nad prawidłowością księgowań i rozliczeń w Księdze Głównej

  • wsparcie w zakresie użytkowania narzędzi wewnętrznych – baz danych, systemu finansowo-księgowego

  • sporządzanie raportów, okresowych analiz oraz deklaracji dla potrzeb wewnętrznych i zewnętrznych (GUS)

  • analiza kosztów oraz efektywności wybranych obszarów działalności przedsiębiorstwa

  • uczestnictwo w procesie planowania, tworzenia prognoz budżetowych oraz monitorowanie ich wykonania

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii/finansów/informatyki

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych

  • 2-3-letnie doświadczenie w pracy z bazami danych, narzędziami/systemami IT w obszarze księgowości/finansów (doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej lub wdrażającej systemy finansowo-księgowe będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość pakietu MS Office, biegła znajomość MS Excel

  • podstawy tworzenia zapytań w języku SQL

  • umiejętności analityczne

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem rozwoju produktów piekarskich i cukierniczych

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • udział w szkoleniach, dostęp do firmowego know-how

  • bezpłatną opiekę medyczną, w tym dentystyczną Medicover

  • pakiet socjalny z ZFŚS (dodatek urlopowy, bony na Święta)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy osoby zainteresowane o składanie ofert na adres:

[email protected], tel. 61 664 76 45.

Złożenie oferty jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją klauzuli na temat przetwarzania danych osobowych, zwartej pod adresem https://rekrutacja.zeelandia.pl

Zeelandia jest wiodącym dostawcą dodatków funkcjonalnych dla przemysłu piekarskiego

i cukierniczego o międzynarodowym zasięgu. Prowadzimy badania i rozwój, produkcję oraz sprzedaż komponentów piekarskich i cukierniczych.

Stawiamy na wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalną obsługę naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy