Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAGA Poland Sp. z o.o. jest producentem gotowych podzespołów stosowanych przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny, jest liderem w branży ciśnieniowego odlewania aluminium i obróbki.

    Miejsce pracy: Teresin (pow. sochaczewski)

    Opis stanowiska:

    • Wprowadzenie modelu marżowego i rachunku kosztów
    • Analiza marżowości produktów/klientów/segmentów
    • Przygotowywanie analiz projektowych dot. nowych wdrożeń
    • Analiza zasadności biznesowej projektów inwestycyjnych
    • Udział w przygotowywaniu strategii finansowej i controllingowej dla całej grupy, udział w procesie optymalizacji kosztów spółce
    • Przygotowywanie analiz i prezentacji ad hoc
    • Udział w procesie optymalizacji kosztów w spółce
    • Sporządzanie analiz i raportów, prezentacja wyników finansowych na potrzeby Zarządu
    • Tworzenie budżetów, prognoz, analiza odchyleń
    • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji

    Wymagania:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowywaniem analiz finansowo-ekonomicznych. Doświadczenie w obszarze controllingu w spółce produkcyjnej
      będzie mile widziane
    • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel (Word, Excel, Power Point)
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa
      w działaniu
    • Dobra organizacji pracy oraz samodzielność w działaniu
    • Terminowość, skrupulatność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie
      o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.