Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu

Toruńskie Wódki GatunkoweO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby wewnętrzne wraz z prezentacją danych,
  • Kontrola wykonania budżetu oraz analiza odchyleń,
  • Kontrola i analiza poziomu kosztów,
  • Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych,
  • Optymalizacja procesów w organizacji,
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Rachunkowość, Zarządzanie lub pokrewne,
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej i procesów biznesowych w firmach,
  • Znajomość programów pakietu Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Umiejętność przejrzystej wizualizacji danych,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Sumienność, terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • Komunikatywność, zdolności samoorganizacji, samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Comarch XL.

To oferujemy

  • Realizację ciekawych projektów,
  • Zatrudnienie w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikuj.

Specjalista ds. Controllingu, Toruń