Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu (w dziale logistyki)

Orsay

Orsay

Logistyczna 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie planowania, analizy budżetu i prognozowania (magazyn i logistyka)

  • Kontrola produktywności, kosztów operacyjnych i analiza odchyleń

  • Ścisła współpraca z działami logistyki, magazynu, finansów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze controllingu procesów magazynowych

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Potrafisz obsługiwać program Microsoft Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość programów WMS jest Twoim dodatkowym atutem (mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)

  • Wiele możliwości indywidualnego rozwoju (szkolenia)

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie posiłków