Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

Wipasz S.A.

Wipasz S.A.

9

Wadąg (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych/marżowych na potrzeby poszczególnych jednostek biznesowych (okresowych oraz ad-hoc)

  • rozwój narzędzi controllingowych - BI

  • kalkulacja kosztów produkcji

  • tworzenie i monitorowanie kluczowych wskaźników operacyjnych

  • aktywny udział przy wdrożeniu nowego systemu finansowo-księgowego

  • przygotowanie danych operacyjnych do planu finansowego

  • sporządzanie analiz i raportów operacyjnych na potrzeby zarządu

  • bieżącą kontrolę i analizę danych w systemie finansowo-księgowym

  • wsparcie innych działów Spółki w zakresie analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • praktyczna znajomość systemów BI będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • dokładność, systematyczność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność oraz umiejętność dobrej organizacja pracy własnej

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie

  • pakiet socjalny

  • szkolenia i rozwój

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Wipasz S.A.

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody

i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.