Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

W NAU cenimy, że jesteś osobą kreatywną, otwartą i podchodzisz z pasją do osiągania wspólnych celów. Buduj z nami swoją przyszłość pełną wyzwań zostając częścią naszej organizacji!

Twoje przyszłe zadania:

  • analiza rentowności produktu finansowego (NAU pożyczki),
  • odpowiedzialność za kontrolowanie dokumentacji,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • współtworzenie budżetu oraz planów,
  • proponowanie zmian mających na celu zmniejszenie kosztów,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca (analiza księgowa),
  • uczestniczenie w pracach nad zmianą wewnętrznego systemu,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy: Księgowością oraz Zarządem.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane finanse i rachunkowość, bankowość,
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze controllingu,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętności analityczne, sumienność i skrupulatność,
  • samodzielność, umiejętność zarządzania czasem.

Czekamy na Twoje CV! :)

Ogłoszenie archiwalne