Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Adama Branickiego 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PV POLAND sp. z o.o.

Adama Branickiego 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie budżetów kwartalnych i rocznych, kontrola ich realizacji i odchyleń;

  • Nadzór i kontrola nad bieżącymi przepływami finansowymi w spółce;

  • Przygotowywanie prognoz finansowych;

  • Bieżąca analiza rentowności poszczególnych linii produktowych;

  • Bieżąca analiza efektywności finansowej działań poszczególnych zespołów sprzedażowych;

  • Tworzenie finansowych raportów zarządczych;

  • Bieżąca kontrola kosztów i przychodów;

  • Raportowanie wyników do zarządu spółki;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Współpraca z księgowością i innymi działami spółki;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem);

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne);

  • Wiedza w obszarze rachunkowości zarządczej oraz finansów przedsiębiorstwa;

  • Doskonała znajomość programu Excel;

  • Samodzielność, inicjatywa, nastawienie na realizację celu;

  • Odpowiedzialność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji;

  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

  • Kartę MultiSport;

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy