Oferta pracy

Specjalista ds. controllingu

Coface Poland Insurance Service sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne

  • czynny udział w procesie budżetowania i planowania finansowego

  • kontrola realizacji założeń budżetowych i analiza odchyleń

  • przygotowywanie analiz finansowych dla zarządu i dyrektorów operacyjnych

  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych

  • ścisła współpraca z działem księgowości oraz jednostkami odpowiedzialnymi za controlling i zarządzanie finansami w innych spółkach grupy.

Nasze wymagania

  • kwalifikacje w dziedzinie finansów;

  • znajomość SAP (niezbędna);

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - finanse/controlling/księgowość (około 5 lat);

  • znajomość podstaw rachunkowości i controllingu (np. rezerwy, centra kosztów, budżetowanie)

  • umiejętności analityczne;

  • znajomość narzędzi controllingowych;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1);

  • znajomość zagadnień ubezpieczeniowych mile widziana.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie finansowej o zasięgu międzynarodowym;

  • możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych, produktowych, językowych i programie mentoringowym;

  • pracę w hybrydowym systemie pracy.

  • dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wczasów , ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej;

  • bardzo dobrą lokalizację biura (tuż przy dworcu Warszawa Zachodnia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Coface Poland Insurance Service sp. z o.o.

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B.

Przewiń do profilu firmy

Jako Specjalista ds. Controllingu będziesz pracować w zespole kontrolerów finansowych nad raportowaniem miesięcznym, przygotowywaniem raportów statutowych, analizą danych z różnych źródeł oraz dostarczaniem informacji wspierających decyzje biznesowe.