Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
    Miejsce pracy: Warszawa
    kreska

    Zakres obowiązków:

    • Udział w procesach raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego, ścisła współpraca z managementem.
    • Udział w procesie budżetowania
    • Sporządzanie raportów i analiz finansowych z różnych obszarów współpracy z Klientami.
    • Raportowanie kontrolne związane z portfelem projektów oraz prowadzenie teczek projektowych.
    • Wsparcie operacyjne Managera oraz zespołów Managerów.
    • Zbieranie danych i podsumowanie pracy działania serwisów , statusu projektów itp.
    • Kompleksowa obsługa jednego z obszarów biznesowych, rozliczanie projektów
    • Samodzielna analiza potencjalnych obszarów do poprawy, sugerowanie usprawnień i optymalizacji procesów.

    Wymagania:

    • Praktyczna i zaawansowana znajomość Ms Excel (tabele przestawne) – warunek konieczny.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.
    • Preferowane wykształcenie wyższe.
    • Samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Wysokie kompetencje interpersonalne.

    Oferta:

    • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B).
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Realne możliwości rozwoju i awansu.
    • Szkolenia wstępne.
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,.
    • Darmowe zajęcia z języka angielskiego.
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium S.A.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium S.A. przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom