Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

HICRON Sp. z o.o.O firmie

HICRON Sp. z o.o.

Gwiaździsta 62

Wrocław

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i wsparcie zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w finansach lub w controllingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Ekonomia/Finanse/Rachunkowość)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excela
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków biznesowych na podstawie analiz finansowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP ERP (mile widziane)
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Rozliczanie kontraktów długoterminowych
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Bieżąca kontrola poprawności rozliczeń inwestycji,  projektów oraz budżetu firmy
  • Monitoring rozliczenia kosztów wraz z analizą odchyleń
  • Tworzenie raportów cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby kadry zarządzającej
  • Bieżąca analiza rentowności zespołów i projektów
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Wsparcie podczas audytu rocznego

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy pod okiem doświadczonego i życzliwego zespołu specjalistów
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych, imprezy integracyjne, sportowe rywalizacje z nagrodami itd.)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Hicron sp. z o.o. w zakresie wykraczającym poza zakres danych określony w przepisach Kodeksu Pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy