Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

T-Systems Polska Sp z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 37.900 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

Do naszego zepołu we Wrocławiu aktualnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Profil kandydata:

  • wykształcenie z zakresu finansów (rachunkowość, matematyka finansowa, analiza biznesowa, ekonomia)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w controllingu lub pokrewnym dziale (księgowość, audyt, etc.),
  • ewentualnie doświadczenie w biznesie IT będzie dużym atutem
  • znajomość IFRS będzie dużym atutem
  • bardzo dobra znajomość język a angielskiego
  • doświadczenie w pracy z SAP będzie atutem
  • solidność, rzetelność, gotowość do pracy w napiętych terminach

Twoje zadania:

  • udział w procesach planowania (budżet, prognozy),
  • ocenę projektów klienckich w fazie sprzedaży i nadzór nad ich rentownością z fazie realizacji
  • udział w finansowym zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie raportów i materiałów informacyjnych dla udziałowców oraz odbiorców wewnętrznych
  • rozwijanie koncepcji i utrzymywanie struktur kontrolingowych w SAP
  • inne bieżące zadania wymagające współpracy z biznesem oraz spółkami z Grupy w Polsce i zagranicą

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej Spółce z Grupy Deutsche Telekom
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do rekreacji i zajęć sportowych)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dogodny dojazd do biura w centrum Wrocławia
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego do 30.10.2020 klikając na:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy