Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Oferteo Sp. z o.o.O firmie

Oferteo Sp. z o.o.

Piłsudskiego 49

Wrocław

Oferteo jest spółką technologiczną, która od 12 lat z wielkim sukcesem rozwija serwis internetowy www.oferteo.pl - wiodący marketplace dla usług w Polsce.

W związku z szybkim rozwojem spółki przyszedł czas na utworzenie Działu finansowego i zaproszenie do współpracy Specjalistę ds. Controlingu.

Jeżeli chcesz zrobić zawodowy progres, szybko się rozwijać, brać udział w fascynujących przedsięwzięciach, dzielić doświadczeniem, dołącz do nas!

Obowiązki

  • Wsparcie w kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy. Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • Projektowanie, rozwijanie, utrzymanie i kontrolowanie systemu raportowego spółki, szczególnie w zakresie finansów i raportowania zarządczego.
  • Realizacja kontroli wewnętrznych, kontrola wybranych procesów.
  • Współpraca z partnerami spółki w zakresie finansów i raportowania.
  • Realizacja projektów finansowych dla spółki.
  • Kontakty i współpraca z audytorem, konsultantami, bankami, inwestorami, giełdą oraz organami podatkowymi oraz działami: Księgowość, Kadry i płace oraz Administracja.
  • Wspieranie innych menedżerów i działów w zakresie budżetowania i kształtowania systemów motywacyjnych.
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora finansowego lub Zarządu spółki.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na tym stanowisku, w firmie audytorskiej, M&A, bankowości korporacyjnej lub spółce technologicznej.
  • Gruntowna wiedza z zakresu finansów.
  • Zaawansowana znajomość Excela.
  • Znajomość SQL, baz danych, systemów hurtowni danych, business intelligence i raportowania zarządczego.
  • Umiejętności analityczne na bardzo wysokim poziomie.
  • Wysoka skrupulatność / sumienność.
  • Samodzielność i organizacja pracy, inicjatywa, zaangażowanie i ochota do realizacji wielu projektów w szybko rozwijającej się firmie technologicznej,
  • Wysoka chęć nauki i rozwoju.
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami oraz podwykonawcami.

Proponujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia i wdrożenie,
  • Biuro w centrum miasta (obecnie praca zdalna),
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem w nowoczesnej i innowacyjnej firmie.

Dołącz do nas!

W aplikacji prosimy o dodanie następującej klauzuli:

“Wysyłając swoje CV wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Oferteo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. „

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy