Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie kierownictwa poprzez przygotowywanie i analizę danych finansowo-księgowych dla celów kontrolno-decyzyjnych, w tym poprzez analizę wskaźników KPI

  • Przygotowywanie rocznego planu biznesowego, prognozowanie, bieżąca i cykliczna analiza odchyleń, kontroling inwestycji fabrycznych

  • Kalkulacja opłacalności wdrożenia projektów oszczędnościowych oraz ich dalsza kontrola

  • Zamknięcia miesiąca zgodnie z przyjętymi standardami księgowymi i kontrolingowymi ustalonymi w prawnych regulacjach i wewnętrznych wytycznych

  • Współpraca międzynarodowa z dywizją produktową oraz z klientami wewnętrznymi (m.in. z działem księgowości oraz działami operacyjnymi)

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe finanse, ekonomia lub pokrewne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub finansów, dodatkowy atut doświadczenie w controllingu produkcyjnym/fabrycznym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel

  • Preferowana dobra znajomość SAP R/3 lub SAP S/4 HANA

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, przy wielu projektach jednocześnie, rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, proaktywna postawa oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia

To oferujemy

  • Umowa na czas określony

  • Niesamowicie pozytywną atmosferę pracy, zgrany i wspierający się zespół, którego staniesz się członkiem

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, wsparcie z Funduszu Socjalnego,

  • Ubezpieczenie na życie, karta Multisport lub kafeteria do wyboru, dwa dodatkowe dni wolne – Wigilia oraz Sylwester,

  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens