Oferta pracy

Specjalista ds. controllingu

PPF Hasco-Lek SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola i akceptacja dokumentów promocyjno-marketingowych pod kątem poprawności i zgodności z budżetem;

  • udział w procesie budżetowania oraz bieżąca analiza odchyleń;

  • przygotowywanie i analizę wewnętrznych raportów operacyjnych i finansowych;

  • udział w projektach związanych z optymalizacją kosztów;

  • doskonalenie narzędzi controllingu i raportowania.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (warunek konieczny);

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych);

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze budżetowania, analiz finansowych lub pokrewnych;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • wnikliwość, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • podejmując pracę na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu możesz oczekiwać ciekawych i ambitnych zadań, rozwijających szkoleń,

  • otrzymujesz również możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów (dopłaty do karty MultiSport oraz biletów na mecze i koncerty, świadczenia rzeczowe w okresie świąt, firmowa stołówka i biblioteka, a także możliwość skorzystania z polisy na życie lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych zasadach finansowania i wiele innych),

  • oprócz pakietu benefitów oraz stabilnego zatrudnienia w formie umowy o pracę, będziesz mieć możliwość samodzielnej i odpowiedzialnej pracę w firmie wchodzącej w skład Grupy Hasco.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.