Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych wraz z kontrolą odchyleń,

  • monitorowanie i współudział w ustalaniu polityki cenowej,

  • analiza kosztów,

  • przygotowywanie raportów i analiz okresowych/ad hoc,

  • współudział w tworzeniu i udoskonalaniu narzędzi controllingowych,

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości finansowej,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność prezentacji danych oraz wyciągania i przedstawiania wniosków,

  • doświadczenia na stanowisku z obszaru finansów/controllingu,

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dogodną lokalizację – centrum Wrocławia;

  • Dostęp do kafeterii Motivizer.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych form nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 5 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy. Nasze autorskie rozwiązania nieustannie rozwijane są przez wewnętrzny softwarehouse, a długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy