Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu

DONAKO Sp. z o.o.O firmie

DONAKO Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • analiza źródłowych transakcji operacyjnych w systemie ERP (produkcja)
  • analiza rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • kontrola kosztów wg centrów kosztowych i analiza odchyleń od budżetu
  • nadzór nad aktywami obrotowymi Spółki łącznie z tworzeniem odpisów aktualizujących należności i zapasy
  • sporządzanie raportów zarządczych dla potrzeb Zarządu i Rady Nadzorczej oraz innych odbiorców zewnętrznych (cyklicznych i „ad hoc”)
  • współpraca z działem księgowości przy zamykaniu miesiąca księgowego, w tym kalkulacja robót w toku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów (controlling, rachunkowość lub pokrewne)
  • doświadczenie w controllingu, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rachunku kosztów
  • bardzo dobra znajomość Excel i zawartych w nim narzędzi analitycznych, VBA, użytkowanie baz danych, znajomość systemów ERP (mile widziane doświadczenie we wdrażaniu)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra współpraca w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, bony świąteczne)
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki mikołajkowe dla dzieci

Zainteresowane osoby, spełniające stawiane wymagania, prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, oraz że nie zwracamy nadesłanych ofert.

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

Specjalista ds. Controllingu, Fabryczna 10, Fabryczna, Wrocław