Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. controllingu

Libet S.A.O firmie

Libet S.A.

Kazimierza Michalczyka 5

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz, raportów operacyjnych i finansowych związanych z przedsiębiorstwem
  • Bieżąca kontrola danych finansowych i weryfikacja księgowań pod katem poprawności
  • Zapewnianie informacji z zakresu, kosztów, marż i innych analiz na potrzeby Zarządu
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania, raportowania oraz przygotowywania prognoz finansowych
  • Kalkulacja kosztów wytworzenia
  • Kontakt z instytucjami finansowymi
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych raportów
  • Praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie
  • Praktyczna wiedza z dziedziny finansów, w tym sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowość zarządczej
  • Zaawansowana znajomość Excela – warunek konieczny
  • Umiejętność wykonywania analiz ekonomicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doskonała organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia (ul. Michalczyka 5)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 13 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20 - 40 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

Specjalista ds. controllingu, Kazimierza Michalczyka 5, Stare Miasto, Wrocław