Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. controllingu

Libet S.A.

Libet S.A.

Kazimierza Michalczyka 5

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz, raportów operacyjnych i finansowych związanych z przedsiębiorstwem

  • Bieżąca kontrola danych finansowych i weryfikacja księgowań pod katem poprawności

  • Zapewnianie informacji z zakresu, kosztów, marż i innych analiz na potrzeby Zarządu

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania, raportowania oraz przygotowywania prognoz finansowych

  • Kalkulacja kosztów wytworzenia

  • Kontakt z instytucjami finansowymi

  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych raportów

  • Praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Minimum roczne doświadczenie

  • Praktyczna wiedza z dziedziny finansów, w tym sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowość zarządczej

  • Zaawansowana znajomość Excela – warunek konieczny

  • Umiejętność wykonywania analiz ekonomicznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Doskonała organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia (ul. Michalczyka 5)

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 13 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20 - 40 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy