Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

KOMSA Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Michalczyka 5

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analizy sprzedaży, dostawców, produktów, struktury kosztów, analizy zapasów (dostawy, stany), ryzyka finansowego.

  • Wsparcie w procesie analizy przepływów pieniężnych.

  • Przygotowywanie prognoz i analiza wyników finansowych.

  • Udział w przygotowywaniu i analizie budżetu rocznego i budżetów kwartalnych, analiza odchyleń.

  • Dokonywanie oceny rentowności działalności i stopy zwrotu zainwestowanych środków.

  • Tworzenie raportów na potrzeby spółki, realizowanie ustalonych procesów planowania i kontroli działalności firmy.

  • Analiza wyników przygotowywanych raportów, formułowanie wniosków i zaleceń, nadzór nad ich wykonywaniem oraz raportowanie do przełożonego.

  • Obsługa procesu Central Reporting zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Excel, poziom zaawansowany.

  • Znajomość SQL, VBA poziom podstawowy.

  • Znajomość j. angielskiego, min. poziom podstawowy (jęz. niemiecki będzie dodatkowym atutem).

  • Dokładność, sumienność, dociekliwość.

  • Inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

  • Możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna na preferencyjnych warunkach).

  • Możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju w ramach niemieckiego koncernu KOMSA AG.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne