Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu

Vratislavia Medica Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie odpowiedzialność za proces budżetowania oraz bieżącą analizę odchyleń,
  • przygotowywanie i analiza wewnętrznych raportów operacyjnych i finansowych,
  • udział w projektach związanych z optymalizacją pracy w organizacji,
  • doskonalenie narzędzi controllingu i raportowania,
  • współpraca z innymi działami Spółki,
  • przygotowywanie wycen usług.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych),
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze budżetowania, analiz finansowych lub pokrewnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wnikliwość, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • doskonałe umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • znajomość branży medycznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • lekcje języka angielskiego, a także niemieckiego i hiszpańskiego na platformie etutor,
  • szkolenia wewnętrzne, biblioteczka Hasco i wiele innych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV!

Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Vratislavia Medica Sp. z o.o.

Szpital Vratislavia Medica to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi, a także dzielimy się zdobytą wiedzą, aby współtworzyć system opieki medycznej, w którym pacjent jest najważniejszy. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny. Szukamy nowoczesnych technologii, które pozwalają jeszcze lepiej i szybciej leczyć pacjentów, aby dłużej mogli cieszyć się zdrowiem.

Specjalista ds. Controllingu, Wrocław