Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Vratislavia Medica Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie odpowiedzialność za proces budżetowania oraz bieżącą analizę odchyleń,

  • przygotowywanie i analiza wewnętrznych raportów operacyjnych i finansowych,

  • udział w projektach związanych z optymalizacją pracy w organizacji,

  • doskonalenie narzędzi controllingu i raportowania,

  • współpraca z innymi działami Spółki,

  • przygotowywanie wycen usług.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych),

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze budżetowania, analiz finansowych lub pokrewnych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wnikliwość, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • doskonałe umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • znajomość branży medycznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • lekcje języka angielskiego, a także niemieckiego i hiszpańskiego na platformie etutor,

  • szkolenia wewnętrzne, biblioteczka Hasco i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV!

Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Szpital Vratislavia Medica to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi, a także dzielimy się zdobytą wiedzą, aby współtworzyć system opieki medycznej, w którym pacjent jest najważniejszy. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny. Szukamy nowoczesnych technologii, które pozwalają jeszcze lepiej i szybciej leczyć pacjentów, aby dłużej mogli cieszyć się zdrowiem.

Przewiń do profilu firmy