Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu

DS Smith Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Analiza wyników okresowych, wskazywanie ryzyka, przygotowanie rekomendacji
  • Weryfikacja procesów pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi
  • Udział w projektach controllingowych
  • Usprawnianie procesów i procedur
  • Wykonywanie audytów i prognoz
  • Aktualizacja modeli kosztowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale controllingu lub finansowym
  • Znajomość zasad rachunkowości (zwłaszcza zarządczej)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, wiodącej na rynku firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Motywujący i klarowny system premiowy
  • Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych pracowników
  • Najwyższe standardy BHP
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnym programie ubezpieczeń na zdrowie i życie
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku
  • Coroczne świadczenia świąteczne
  • Możliwość udziału w planie oszczędnościowym Sharesave
  • Możliwość korzystania z firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Szanse na rozwój, awans
  • Udział w akcjach wspierających ekologię i lokalne społeczności
  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje
  • Parking dla pracowników

DS Smith Polska Sp. z o.o.

DS Smith jest wiodącym dostawcą proekologicznych opakowań z tektury falistej, a ponadto prowadzi działania recyklingowe i jest producentem papieru. Odgrywa kluczową rolę w łańcuchu dostaw w sektorach takich jak e-commerce, FMCG i przemysł. Poprzez swój cel "Kreowanie opakowań z myślą o zmieniającym się świecie" oraz strategię zrównoważonego rozwoju „Na Teraz. I na Przyszłość”, DS Smith angażuje się w przyspieszenie wprowadzenia gospodarki o obiegu zamkniętym. Firma dostarcza swoim klientom i społeczeństwu ekologiczne rozwiązania − zastępuje problematyczne tworzywa sztuczne, eliminuje ślad węglowy z łańcucha dostaw i zapewnia nowatorskie rozwiązania w zakresie recyklingu. Dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów model „Pudełko z pudełka w 14 dni”, szerokie możliwości projektowe i innowacyjność stanowią fundament oferty. Firma ma siedzibę główną w Londynie i jest notowana na liście FTSE 100. Działa w 34 krajach, zatrudniając około 30 000 osób. Jest partnerem strategicznym Fundacji Ellen MacArthur. Jej historia zaczęła się od założonej w latach 40. XX wieku przez rodzinę Smith firmy produkującej pudełka.

Na terenie Polski firma posiada 5 fabryk zlokalizowanych w Kielcach, Oławie, Kutnie, Kwidzynie i Bełchatowie oraz centra logistyczne w Piasecznie, Skawinie, Tarnowie Podgórnym, Kobierzycach i Czeladzi. Firma zatrudnia prawie 1500 osób.

Specjalista ds. Controllingu, Wrocław