Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planów i prognoz działalności jednostki biznesowej

  • Projektowanie, przygotowywanie oraz analiza raportów zarządczych na potrzeby spółki oraz centrali w Niemczech

  • Współpraca z GUS i UTK w zakresie sprawozdawczości

  • Monitorowanie i raportowanie ryzyk w oparciu o wskaźniki KPI

  • Rozliczanie kosztów

  • Aktywny udział we wdrożeniu narzędzi informatycznych oraz udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, finanse)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego zapewniająca kontakt z innymi spółkami Grupy DB Cargo

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point)

  • Mile widziana znajomość systemu SAP w obszarze CO oraz FI

  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu, zdolność szybkiego uczenia się

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

DB Cargo Polska S.A.

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Przewiń do profilu firmy