Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

DB Cargo Polska S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planów i prognoz finansowych Grupy DB Cargo Polska

  • Projektowanie i przygotowywanie raportów zarządczych na potrzeby Grupy DB Cargo Polska

  • Analiza kluczowych wskaźników dotyczących sytuacji ekonomicznej Grupy DB Cargo Polska

  • Bieżąca współpraca z Controllingiem DB Cargo AG w zakresie planowania i raportowania

  • Pełnienie roli partnera biznesowego w procesach controllingowych dla spółek powiązanych z Grupy DB Cargo Polska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze controllingu lub pokrewnym

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point, mile widziana znajomość VBA, Power BI, oprogramowania wspierającego wizualizację danych)

  • Znajomość zagadnień z zakresu controllingu, rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia

  • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów

  • Umiejętność formułowania wniosków i argumentowania

  • Samodzielność w działaniu

  • Mile widziana znajomość systemu SAP w obszarze CO oraz FI

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Przewiń do profilu firmy