Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. controllingu

Valmet Automotive Sp. z o.o.

  • Transportowa 1, Żary
    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Transportowa 1

Żary

Twój zakres obowiązków

  • obserwacja kosztów, kontrola budżetu i sporządzanie analiz odchyleń,

  • weryfikacja wiarygodności kosztów zmian, na bazie zarządzania zmianami,

  • współudział w budżetowaniu i planowaniu długoterminowym,

  • docelowe sporządzanie kosztorysów i kalkulacja nowych oraz istniejących projektów/produktów,

  • współudział przy przeprowadzaniu porównań cen, kosztów i sporządzanie analiz rentowności inwestycji,

  • współudział przy ustalaniu stawek godzinowych i kluczy alokacji kosztów,

  • współudział przy kalkulacji wynikowej projektów wraz z przeprowadzeniem analizy odchyleń w porównaniu z kalkulacją ofert,

  • współpraca przy ustalaniu cen transferowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • dobra znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego (znajomość obu języków mile widziana),

  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel,

  • praktyczna znajomości systemu SAP,

  • znajomość zagadnień związanych z controllingiem, umożliwiającą samodzielne przygotowywanie analiz finansowych oraz raportów,

  • zdolności analityczne i planistyczne, systematyczność i konsekwencja w działaniu,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,

  • możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 20% wynagrodzenia podstawowego),

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),

  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 5000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Przewiń do profilu firmy