Oferta pracy

Specjalista ds. CRM

Nest Bank S.A.O firmie

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie baz do kampanii CRM,

  • realizacja kampanii CRM, np. leadowych, SMSowych, mailowych,

  • analityczne wspieranie innych komórek organizacyjnych – przygotowywanie raportów ad-hoc dotyczących kampanii CRM,

  • tworzenie wymagań w obszarze raportowania wyników kampanii, danych oraz budowania procesów kampanijnych,

  • tworzenie segmentów klientów do personalizowanych procesów kampanijnych,

  • budowa automatycznych procesów kampanijnych,

  • typowanie danych oraz zdarzeń (triggerów) do realizacji kampanii real-time.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i narzędziami Marketing Automation,

  • doświadczenie w pracy z bazami danych, bardzo dobra znajomość programu Excel i zapytań SQL,

  • doświadczenie w tworzeniu kampanii CRM (np. leadowych oraz smsowych, mailowych),

  • umiejętność tworzenia wymagań, szczegółowych analiz i opisów procesów,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • orientacja na cele oraz świadomość biznesowa,

  • zdolność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy i pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie do pracy i kreatywne podejście,

  • chęć rozwoju w zakresie systemu i kampanii CRM,

  • łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

  • znajomość produktów oraz procesów bankowych,

  • doświadczenie w integracjach systemów.

To oferujemy

  • wyzwania umożliwiające rozwój kompetencji w obszarach CRM, marketingu, customer experience,

  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy),

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne