Specjalista ds CRM i Marketing Automation

Tutlo Sp. z o.o.

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie systemem CRM, segmentacją bazy oraz ścieżkami komunikacji

  • planowanie i tworzenie kampanii marketingowych

  • opracowywanie i prezentacja podsumowań realizowanych projektów i kampanii

  • automatyzacja przepływu i synchronizacji danych

  • szukanie nowych rozwiązań w obszarze CRM i Marketing Automation

  • ścisła współpraca z działem marketingu i sprzedaży

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi CRM lub Marketing Automation, zasad budowania i segmentacji bazy klientów,

  • doświadczenie w zarządzaniu danymi klientów i sprzedażą,

  • umiejętność pracy z systemami analitycznymi

  • doświadczenie w integracji i automatyzacji marketingu i sprzedaży z użyciem narzędzi wykorzystujących API (np. Zapier, Integromat)

  • umiejętność pisania przejrzystych instrukcji

  • płynna komunikacja w języku angielskim;

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój firmy i produktu,

  • elastyczne godziny pracy,

  • stabilną współpracę,

  • biuro w centrum miasta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego,

  • program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami,

  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach,

  • narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie,

  • swobodną atmosferę i brak dress code’u.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

Jesteśmy firmą technologiczną posiadająca aplikację mobilną oraz wersję przeglądarkową do nauki języka angielskiego. Idąc z duchem czasu nasza usługa jest szyta na miarę i odpowiada na wszelkie potrzeby naszego klienta, co zapewnia nam przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że w najbliższych latach myśląc o nauce języka angielskiego - będziemy myśleć o Tutlo :)

Przewiń do profilu firmy