Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. CRM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 28584/001

    Na stanowisku CRM Specjalisty będziesz mieć okazję pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności marketingowych oraz być częścią doświadczonego i prężnego zespołu, którego celem jest maksymalizacja zadowolenia klientów z używania produktu, zarówno w internecie jak i sieci punktów naziemnych.

    Informacje o kliencie

    Polska firma bukmacherska w fazie dynamicznego rozwoju szuka kreatywnej i entuzjastycznej osoby do zespołu CRM.

    Opis stanowiska

    * Koordynacja, realizacja oraz monitorowanie kampanii CRM (e-mail, SMS, media społecznościowe, etc.)
    * Animacja strony internetowej
    * Copywriting
    * Przygotowywanie raportów w trakcie oraz po zakończeniu kampanii
    * Pomoc w tworzeniu raportów dot. wyników firmy oraz analiz rynku
    * Współpraca z Działem Obsługi Klienta - informowanie o planowanych działaniach CRM oraz zbieranie opinii
    Klientów o prowadzonych kampaniach
    * Wsparcie w komunikacji z dostawcami usług oraz zarządzaniu narzędziami do wysyłki operacji retencyjnych
    * Współpraca z Działem Akwizycyjnym oraz VIP przy planowaniu i realizacji operacji, analizach oraz
    raportowaniu
    * Bliska współpraca z Działem Graficznym w celu osiągnięcia jak najlepszej komunikacji z Klientem

    Profil kandydata

    * Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel'a
    * Pracowitość i doskonała organizacja pracy
    * Min roczne doświadczenie w marketingu retencyjnym oraz podstawowa znajomość wybranych narzędzi CRM
    * Zdolności analityczne, umiejętność samodzielnego znajdowania rozwiązań.
    * Lekkie pióro i posługiwanie się poprawną polszczyzną
    * Doskonała wiedza sportowa (w szczególności znajomość polskiego rynku)
    * Inicjatywność, kreatywność i innowacyjność
    * Bardzo dobra praca oraz komunikacja w zespole
    * Dobra znajomość języka angielskiego
    * Znajomość HTML będzie dodatkowym atutem
    * Znajomość zakładów bukmacherskich będzie również dużym plusem

    Oferujemy

    * Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w otwartej firmie
    * Wsparcie w realizacji celów zawodowych i możliwość rozwoju
    * Realny wpływ na rozwój organizacji

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page