Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. CSR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    M036

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Prowadzenie projektów CSR,
    • organizację wydarzeń z zakresu CSR,
    • współtworzenie komunikacji działań CSR we współpracy z zespołem ds. relacji z mediami, działem komunikacji wewnętrznej i działem marketingu,
    • współpracę z partnerami zewnętrznymi,
    • tworzenie i aktualizację harmonogramów projektowych i komunikacyjnych,
    • zbieranie i raportowanie danych z obszaru, w tym raportowanie wyników projektów,
    • przygotowywanie zgłoszeń do rankingów CSR,
    • przygotowanie umów,
    • przygotowywanie prezentacji,
    • kontrola kosztów projektów.

    Oczekiwania

    • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • zainteresowanie kwestiami odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość język angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (C1),
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint),
    • duża samodzielność i umiejętność koordynacji zadań projektowych,
    • umiejętność tworzenia raportów i zestawień na potrzeby Grupy,
    • umiejętności analitycznego myślenia i pracy z danymi,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji i pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania priorytetami,
    • kreatywne i innowacyjne myślenie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
    • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
    • stabilność zatrudnienia.
    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników