Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa i ciągłości działania systemów teleinformatycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.02.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 27.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kochański i Partnerzy to lider na rynku usług prawniczych. Dzięki dogłębnemu rozumieniu potrzeb naszych klientów oraz posiadaniu rozległej wiedzy i informacji rynkowych na ich temat realizujemy prestiżowe projekty.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa
    i ciągłości działania systemów teleinformatycznych

    Miejsce pracy: Warszawa | Nr ref: ITCS

    Zakres zadań:

    • nadzór nad cyberbezpieczeństwem środowiska teleinformatycznego firmy;
    • analiza i proponowanie usprawnień architektury środowiska teleinformatycznego pod względem cyberbezpieczeństwa;
    • wsparcie w aktualizacji polityki bezpieczeństwa informacji oraz planu ciągłości działania;
    • wdrażanie polityki bezpieczeństwa informacji oraz planu ciągłości działania;
    • konfiguracja i zarządzanie urządzeniami i systemami zabezpieczającymi oraz monitorującymi środowisko teleinformatyczne;
    • weryfikacja konfiguracji urządzeń sieciowych, serwerów, urządzeń końcowych;
    • weryfikacja aktualizacji oprogramowania urządzeń sieciowych, serwerów, urządzeń końcowych pod względem bezpieczeństwa i zatwierdzanie ich wdrożenia;
    • konfiguracja i zarządzanie rozwiązaniami kryptograficznymi oraz uwierzytelniającymi;
    • konfiguracja i zarzadzanie dostępem użytkowników końcowych do systemów teleinformatycznych;
    • konfiguracja i zarządzanie uprawnieniami dostępu użytkowników końcowych do danych;
    • konfiguracja i zarządzanie systemem kopii zapasowych;
    • reagowanie i analiza zdarzeń oraz incydentów cyberbezpieczeństwa;
    • testowanie nowych rozwiązań sprzętowych i programowych dla poprawy cyberbezpieczeństwa;
    • dokumentacja wykonywanych zadań.

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia z zakresu cyberbezpieczeństwa w środowiskach Windows i Linux;
    • minimum 2 lata doświadczenia jako administrator sieci lub serwerów w środowiskach Windows i Linux;
    • wykształcenie wyższe;
    • znajomość systemów typu DLP, IPS, IDS, SIEM, PKI;
    • znajomość rozwiązań kryptograficznych dla środowisk Windows i Linux;
    • posiadanie certyfikatu z zakresu cyberbezpieczeństwa;
    • zdolności analityczne;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w lokalnym, niezależnym zespole informatycznym;
    • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm;
    • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP;
    • dofinansowanie do pakietu sportowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
    wraz z tytułem e-maila: ITCS klikając w przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Kochański & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”