Oferta pracy

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa IT

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CIS Benchmark

Mile widziane

  • FW / IPS / EDR / WAF / SIEM / DLP / Antimalware

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów skanowania podatności infrastruktury

  • analizowanie zdarzeń oraz incydentów bezpieczeństwa

  • analizowanie alertów bezpieczeństwa i tworzenie scenariuszy postępowania z alertami

  • branie udziału w projektach wdrożeń rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa

  • współpraca z zespołami administratorów w zakresie dbałości o bezpieczeństwo systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne ze specjalnością w obszarze IT

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa

  • dobrą znajomość języka angielskiego

  • wiedzę w zakresie wektorów ataków cybernetycznych na systemy IT i użytkowników

  • znajomość systemów klasy SIEM

  • znajomość procesów zarządzania incydentami bezpieczeństwa

  • podstawowe umiejętności administrowania systemami operacyjnymi linux/windows

  • znajomość standardu CIS Benchmark oraz wiedzę z zakresu utwardzania konfiguracji systemów operacyjnych i infrastruktury IT

  • doświadczenie w pracy w zespole SOC

  • znajomość systemów klasy PAM

  • wiedza z zakresu przeprowadzania pentestów web aplikacji

  • znajomość standardów (w tym OWASP) i metod zabezpieczania web aplikacji i usług

  • praktyczną znajomość mechanizmów bezpieczeństwa systemów IT, w tym systemów zabezpieczeń FW / IPS / EDR / WAF / SIEM / DLP / Antimalware

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielność w działaniu oraz możliwość współpracy w ramach doświadczonego zespołu

  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy