Oferta pracy

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

COIGO firmie

COIG

Mikołowska 100

Katowice

COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

  • Identyfikacja oraz analiza po incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa.
  • Konsultacje w zakresie budowy bezpiecznej architektury teleinformatycznej.
  • Wdrażanie systemów bezpieczeństwa.
  • Tworzenie procedur oraz utrzymywanie systemów SIEM, IPS, IDS.
  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa oraz wykrytych podatności na systemach.
  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa oraz testów penetracyjnych aplikacji.
  • Wykonywanie analiz ryzyka dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego.
  • Tworzenie i utrzymywanie polityk oraz procedur bezpieczeństwa.
  • Edukacja oraz wspieranie 1 linii wsparcia w SOC.
  • Badanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa.
  • Wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań Security Operation Center.
  • Ciągła edukacja w zakresie bezpieczeństwa (szkolenia, certyfikaty).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z bezpieczeństwem informacji.
  • Znajomość OWASP TOP 10, ASVS.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux (Debian, CentOS).
  • Znajomość systemów IPS/IDS oraz SIEM.
  • Znajomość narzędzi automatyzujących zarządzanie podatnościami (Nessus, OpenVAS).
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania/skryptowego (najlepiej python, php, bash, perl).
  • Znajomość oprogramowania Office.
  • Znajomość środowisk wirtualnych VirtualBox oraz Vmware.
  • Znajomość narzędzi do przeprowadzania testów penetracyjnych/audytów sieci (Burpsuite, OWASP ZAP, nikto, airmon, nmap, Metasploit).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji).
  • Prawo jazdy kat: B.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie niżej wymienionych certyfikatów:

CISA, CISSP, CEH, audytor wiodący ISO 27001, audytor wiodący ISO 22301

W zamian oferujemy:

  • Oferujemy pracę w zespole bezpieczeństwa.
  • Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych.
  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniowy oraz współpracę z naszymi Ekspertami.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy