Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista. ds. Cyberbezpieczeństwa

COIGO firmie

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa

  • Wykrywanie podatności w systemach oraz ich klasyfikacja

  • Wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań Security Operation Center

  • Utrzymywanie systemów SIEM

  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa oraz wykrytych podatności na systemach

  • Tworzenie i utrzymywanie polityk oraz procedur bezpieczeństwa

  • Badanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość OWASP TOP 10, CVE, CVSS

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux

  • Znajomość systemów SIEM

  • Znajomość narzędzi automatyzujących zarządzanie podatnościami (Nessus, OpenVAS)

  • Znajomość narzędzi do przeprowadzania audytów bezpieczeństwa

  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji)

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatów: eWPT, CEH, OSCP, CISSP

  • Prawo jazdy kat: B

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w zespole bezpieczeństwa

  • Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych

  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami

  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje analityków do zespołów opracowujących i dostarczających rozwiązania webowe dla klientów z sektora komercyjnego i publicznego (Systemy CMS, Portale WWW, Platformy e-Usług, Dedykowane i Zintegrowane Aplikacje Webowe, Systemy Elektroniczengo Obiegu Dokumentów, WorkFlow oraz Systemy Analityczno-Raportowe).

Przewiń do profilu firmy