Oferta pracy

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • opiniowanie zgłoszeń naruszeń i incydentów w zakresie cyberbezpieczeństwa i ochrony danych,

  • nadzór i monitoring poziomu analizy ryzyka dla podatności incydentów oraz luk w obszarze cyberbezpieczeństwa i ochrony przedstawionych przez poszczególne struktury organizacyjne,

  • ocena na podstawie danych z monitoringu realizowanego przez IT poziomu bezpieczeństwa w zakresie cyberbezpieczeństwa,

  • monitoring i rekomendacje aktualizacji strategii cyberbezpieczeństwa,

  • opiniowanie planowanych i wdrażanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa zgłaszanych przez pion IT,

  • nadzór, monitoring i aktualizacja wraz z opiniowaniem procedur awaryjnych,

  • opracowanie raportów i sprawozdań ze stanu monitoringu, oceny poziomu cyberbezpieczeństwa i ochrony danych,

  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych,

  • wsparcie i opiniowanie materiałów szkoleniowych z zakresu cyberbezpieczeństwa,

  • wsparcie dla komórek organizacyjnych Spółki w zakresie stosowania i interpretacji obowiązujących wymagań w zakresie cyberbezpieczeństwa,

  • współpraca z pracownikami Działu IT,

  • udział opiniotwórczy w projektach realizowanych przez Dział Informatyki.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość standardów bezpiecznej konfiguracji systemów teleinformatycznych (minimum systemy operacyjne Linux/Windows, serwery WWW, bazy danych) i sieci telekomunikacyjnych,

  • minimum podstawowa znajomość zasad i systemów kryptograficznych,

  • znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie,

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • posiadanie certyfikatów branżowych z zakresu bezpieczeństwa informacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę na start,

  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju,

  • dodatkowo oferujemy prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie karty sportowej,

  • pracę w zgranym zespole.

WELCOME Airport Services to jedna z najprężniej rozwijających się i największych w Polsce firm świadczących usługi handlingowe. Zapewniamy obsługę naziemną kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy niespełna dwa tysiące pracowników w sześciu oddziałach na największych lotniskach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.