Oferta pracy

Specjalista ds. cyberryzyka

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem Grupy Santander Bank Polska SA,

  • nadzór i kontrola realizacji strategii i planów cyberbezpieczeństwa,

  • uczestniczenie w procesach cyberryzyka i ryzyka operacyjnego,

  • branie udziału w konsultacjach, opiniowaniu pod kątem cyberryzyka oraz nadzorowanie inicjatyw realizowanych w Grupie Santander Bank Polska SA,

  • współtworzenie polityki, zasady, standardy, wymagania bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś studia wyższe, preferowane są kierunki techniczne (cyberbezpieczeństwo, informatyka) oraz masz doświadczenie praktyczne, w szczególności w obszarze cyberryzyka lub cyberbezpieczeństwa,

  • znasz standardy, dobre praktyki i regulacje w zakresie bezpieczeństwa (rekomendacje KNF (w szczególności D, M, H), PCI DSS, NIST, ISO2700:1, OWASP, etc.),

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - warunek konieczny

Mile widziane

  • posiadanie certyfikatów potwierdzających wiedzę z zakresu bezpieczeństwa takich jak: CISSP, CISA, CISM, CRISC, CEH, OSCP etc.,

  • doświadczenie w branży usług bankowych.

To oferujemy

  • klarowne ścieżki rozwoju - możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych,

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander,

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów,

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń w ramach systemu kafeteryjnego,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „Zdrowie na Bank”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi