Oferta pracy

Specjalista ds. Cyfrowych Rozwiązań Sprzedażowych

UPC Polska

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie opracowywania i przygotowywania treści i materiałów do komunikacji ofert na stronę internetową: doprecyzowywanie szczegółów oferty, współpraca z działem Digital w budowaniu komunikacji oferty, opiniowanie UX/UI (aspekty hardsell/perfo), optymalizacja po wdrożeniowa

  • Utrzymywanie produktów na stronie internetowej: konfiguracja produktów, zarzadzanie listingami i kartą produktu, publikacja komunikacji promocyjnej na listingach

  • Analiza wyników sprzedaży i kluczowych wskaźników w kanale online, w tym bieżąca współpraca z zespołami e-commerce, produktowym, contentu, IT w celu ich optymalizacji

  • Monitoring i optymalizacja przepływu zamówień w kanale online oraz współpraca z departamentem logistyki

  • Monitorowanie trendów rynkowych i szukanie najbardziej optymalnych rozwiązań do zastosowania w kanale online

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowie i prowadzeniu sprzedaży online

  • Masz doświadczenie w analizowaniu wyników sprzedaży i optymalizacji w kanale online

  • Wiesz w jaki sposób efektywnie zarządzać contentem na stronie internetowej

  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną i samodzielną w działaniu

  • Świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej i w łatwy sposób nawiązujesz relacje

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Potrafisz sprawnie posługiwać się programem Excel czy Power Point

Mile widziane

  • Znasz programy Jira i Confluance, Hybris, CRM, HTML lub CSS

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Praca w modelu hybrydowym (office + home office)

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy