Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. części i akcesoriów - doradca serwisowy w salonie Porsche

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

  • Jasnogórska 109, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów na dziale części i akcesoriów oraz fachowe doradztwo

  • obsługa klientów na dziale serwisu oraz fachowe doradztwo

  • realizacja standardów importerskich oraz planów sprzedaży

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania procesów CRM-owych: budowanie długotrwałych relacji z klientami, planowanie i terminowa realizacja zdarzeń

  • dbałość o najwyższą jakość obsługi przez pracowników w dziale

  • dbanie o rozwój pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku doradcy ds. części w branży motoryzacyjnej – min. 2 lata (mile widziane doświadczenie u autoryzowanego dealera marki Premium)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne)

  • dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office

  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywujący system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków