Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Części - Pracownik magazynu

PHU Bursiak Sp. z o.o.

Pabianicka 119/131

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji magazynowej (przyjęcia, dostawy, wydania, zwroty, reklamacje),

  • dobór części za pomocą oprogramowania technicznego,

  • kompletowanie zamówień,

  • dbałość o ład i porządek w magazynie,

  • drobne prace porządkowe (np. pakowanie paczek, rozkładanie materiałów).

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • dokładność, orientacja na detale,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, zaangażowanie,

  • wysoka kultura osobista,

  • obsługa komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

  • znajomość budowy pojazdów.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • dofinansowanie do karty MultiSport.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 1974 roku i bezustannie wkładamy serce oraz pasję w obsługę naszych klientów. Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższy poziom obsługi Klienta, najwyższą jakość świadczonych usług, a także o przyjacielską atmosferę.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.