Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Części w Dziale After Sales

Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.

Konstruktorska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oferty usług w zakresie produktowym, cenowym, logistycznym i technicznym,

  • prowadzenie i rozwój programów promocyjnych; obsługa cenników promocyjnych,

  • tworzenie akcji promocyjnych i sprawdzanie ich zasadności; tworzenie analiz porównawczych,

  • komunikacja z siecią dilerską. Obsługa zapytań dot. produktów i usług posprzedażnych; przekazywanie informacji ofertowych,

  • techniczna konsultacja działań promocyjnych; wykorzystywanie systemów technicznych i cenowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne

  • Masz głowę pełną pomysłów, jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy i doświadczenia, dobrze czujesz się współpracując w zespole

  • Bardzo dobrze znasz aplikacje komputerowe w środowisku Windows (Excel, Power BI)

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym

  • Posiadasz doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • pracę przy kluczowym projekcie biznesowym,

  • współpracę z międzynarodowym zespołem,

  • zaangażowanie w kluczowe projekty firmy, co daje możliwość zmierzenia się z rzeczywistymi wyzwaniami i wymaga odpowiedzialności,

  • zapoznanie się z wartościami i filozofią Toyota Way.