Oferta pracy

Specjalista ds. części zamiennych

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności części zamiennych wymaganych do prac prewencyjnych oraz konserwacyjnych;

  • Definiowanie wymaganych części krytycznych zapewniających zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego;

  • Generowanie zamówień części zamiennych, wprowadzanie nowych części oraz ich optymalizacja (np.: rezygnacja z nieużywanych, definiowanie części uniwersalnych lub zamienników)

  • Współpraca z działami zaopatrzenia i księgowości oraz dostawcami w celu ustalania wymagań technicznych, rozwiązań alternatywnych oraz nietypowych;

  • Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia w zakresie doboru części zamiennych zwiększających niezawodność i dostępność maszyn oraz redukcję kosztów;

  • Regularna analiza danych dotycząca zużycia części prowadząca do określania stanów minimalnych oraz maksymalnych;

  • Wsparcie przy przeprowadzaniu inwentaryzacji części zamiennych i weryfikacja ilości między zapasami fizycznymi a stanami systemowymi oraz związane z tym działania usprawniające.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne ( mechanika, elektryka );

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie ( kontakt z dostawcami);

  • Praktyczna znajomość procedur napraw konserwacyjnych związanych z oceną komponentów MRO w celu określenia najbardziej ekonomicznego sposobu naprawy lub wymiany;

  • Znajomość asortymentu części zamiennych (mechanika, elektryka, pneumatyka, automatyka);

  • Zdolność do samodzielnej pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku;

  • Biegła obsługa Microsoft Office (tj .: Outlook, Excel, Word i PowerPoint)

  • Mile widziana znajomość programu SAP;

  • Mile widziane doświadczenie z systemem CMMS;

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne;

  • Doświadczenie w tworzeniu zapotrzebowania na materiały i w zakupie części zamiennych/narzędzi będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy ( pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony )

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie ;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Prywatna opieka medyczna ( podstawowy pakiet za 1 zł ) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych ( w całości finansowany przez pracodawcę – 4% )

  • Program Poleceń pracowniczych;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice ( Łabędy ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Operatora Produkcji w Dziale Soli Metali Szlachetnych, który/-a wesprze Dział PGM Salts w spółce Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy