Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

Toyota & Lexus Romanowski

  • Radomska 168, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Radomska 168

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • analiza zasobów magazynowych i planowanie zakupów części zamiennych

  • przyjmowanie zamówień na części samochodowe, monitorowanie i kontrola zamówień, rozpatrywanie ewentualnych reklamacji

  • współpraca z warsztatem samochodowych celem zapewnienia płynnej i bezkonfliktowej współpracy w zakresie realizacji dostaw, zaopatrzenia warsztatu w niezbędne części

  • przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, prognoz części zamiennych

  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych oraz weryfikacja doboru zamówionych przez klientów części

  • Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami

  • doradztwo w zakresie części samochodowych

  • Obsługa klienta

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z Klientem

  • Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Części Zamiennych i Akcesoriów,

  • Wiedza z zakresu budowy samochodów osobowych,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych,

  • Prawo jazdy kategorii B.,

  • Predyspozycje do współpracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Autoryzowany Dealer Toyoty i Lexusa. Lider Sprzedaży marki Toyota na rynkach radomskim, świętokrzyskim i małopolskim w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje profesjonalnego kandydata/ki w charakterze: Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Przewiń do profilu firmy