Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów - salon Jaguar, Land Rover

MM Cars GroupO firmie

MM Cars Group

Aleje Jerozolimskie 237

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych z zakresu części i akcesoriów

  • Dbanie o stok magazynu

  • Optymalizacja pracy Działu Części Zamiennych

  • Przyjmowanie i wydawanie części z magazynu

  • Sprzedaż części na potrzeby serwisu i do klienta zewnętrznego

  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie trwałych relacji

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej

  • Realizacji celów sprzedażowych

  • Znajomości budowy i zasad działania pojazdów

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji biznesowych

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej

  • Uczciwości, zaangażowania

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Możliwość rozwoju

Firma MM Cars powstała w 1990r.

Obecnie jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych Dealerów samochodowych w Polsce. W nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salonach oferujemy swoim klientom najwyższej klasy obsługę i samochody.

Jako MM Cars Group posiadamy salony w sześciu lokalizacjach, w których oferujemy zarówno samochody nowe jak i używane: Katowice, Zabrze, Wrocław, Lubin oraz Warszawa. Ponadto, w każdym z naszych salonów posiadamy bogatą ofertę finansowania i ubezpieczenia samochodów, a także świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych.

Przewiń do profilu firmy

Grupa MM Cars w związku z uruchomieniem nowego punktu dealerskiego dla marek Jaguar i Land Rover w Warszawie poszukuje Kandydatów/tek do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów