Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów w zakresie budowania gamy produktów, raportów i analizy wyników sprzedaży, negocjacji warunków zakupu
    • pomoc techniczna w zakresie doboru części zamiennych, dokumentacji i reklamacji
    • logistyka magazynu części zamiennych w zakresie przyjmowania, wydawania oraz nadzorowania stoku magazynowego
    • marketing serwisowy w zakresie przygotowywania kampanii, katalogów produktów
    • nadzór / wprowadzanie dokumentów zakupu od dostawców lokalnych
    • współpraca z dostawcami
    • nadzór nad tłumaczeniami dokumentacji technicznej

    Oczekiwania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym słownictwo techniczne)
    • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
    • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu pod presją czasu
    • zaawansowana znajomość programu Excel

    Oferujemy:

    • Szansę na dalszy rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych profesjonalistów
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport oraz lekcje języka angielskiego
    • Pyszną kawę i pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji