Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów w zakresie budowania gamy produktów, raportów i analizy wyników sprzedaży, negocjacji warunków zakupu
  • pomoc techniczna w zakresie doboru części zamiennych, dokumentacji i reklamacji
  • logistyka magazynu części zamiennych w zakresie przyjmowania, wydawania oraz nadzorowania stoku magazynowego
  • marketing serwisowy w zakresie przygotowywania kampanii, katalogów produktów
  • nadzór / wprowadzanie dokumentów zakupu od dostawców lokalnych
  • współpraca z dostawcami
  • nadzór nad tłumaczeniami dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym słownictwo techniczne)
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu pod presją czasu
  • zaawansowana znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych profesjonalistów
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport oraz lekcje języka angielskiego
  • Pyszną kawę i pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się