Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Części Zamiennych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUTO-ELEMENTS

    Firma AUTO-ELEMENTS zatrudni zaocznego studenta lub absolwenta uczelni technicznej

    (preferowany kierunek: Transport)

     Jeśli interesujesz się motoryzacją, zależy Ci na rozwoju zawodowym w stabilnym i przyjaznym miejscu pracy, to zapraszamy do aplikowania.

    AUTO-ELEMENTS to najlepsze miejsce na Śląsku dla zdobycia doświadczenia zawodowego i wszechstronnej wiedzy nt. części zamiennych stosowanych we współczesnej motoryzacji. Jedyna firma w Polsce, która posiada pełną paletę oprogramowania do doboru oryginalnych części zamiennych do wielu marek samochodów osobowych i dostawczych.

    AUTO-ELEMENTS to firma z 26-letnią tradycją, już 7-krotnie nagradzana "Gazelą Biznesu".

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: 180301DzCz
    Opis stanowiska:
    • obsługa profesjonalnych programów i aplikacji do doboru części zamiennych
    • kontakt z klientami firmy (obsługa zapytań z serwisów, warsztatów, od firm flotowych i ubezpieczeniowych)
    • wykonywanie wycen i opracowywanie zamówień na części zamienne
    Wymagania:
    • student zaoczny lub absolwent uczelni technicznej (preferowany kierunek: Transport)
    • podstawowa znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego do obsługi oprogramowania
    • łatwość nawiązywania kontaktu
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • miejsce zamieszkania - Katowice lub miasta ościenne
    • wypełnienie formularza na stronie internetowej: www.element.com.pl (->kontakt ->praca)

    Uwaga: nie wymagamy wczęniejszego doświadczenia zawodowego związanego z częściami zamiennymi.

    Oferujemy:
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • praca w młodym zespole, w nowocześnie wyposażonym biurze, w stabilnej firmie
    • możliwość stałej wieloletniej współpracy w pełnym wymiarze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto-Elements z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Auto-Elements, wpis KRS nr 0000005377. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Auto-Elements M.A.Sklorz Sp.J. z siedzibą w Katowicach przy ul. Brzozowej 40 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Polityka Prywatności opisana na stronie internetowej: www.element.com.pl (->kontakt ->polityka prywatności)

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.