Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. części zamiennych

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Zaopatrywanie klientów w części zamienne, sporządzanie ofert

  • Przetwarzanie ofert i zamówień na części zamienne od zapytania ofertowego do otrzymania płatności (w tym wyjaśnienia techniczne z klientami i dostawcami, zapytania cenowe i kalkulacje)

  • Monitorowanie terminów realizacji zamówień części zamiennych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w dziedzinie inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, inżynierii procesowej lub porównywalne

  • Mile widziane doświadczenie lub pierwsze doświadczenia w obsłudze procesów handlowych

  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych w kraju i za granicę

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość SAP lub innych systemów PDM

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

  • Chęć uczenia i doskonalenia się

To oferujemy

  • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

Zarząd: Andreas Federmann (Prezes)

Siedziba: Radom (26-600), ul. Żółkiewskiego 125

Phone +48 48 3610-140

Mobile +48 882 435845

E-Mail [email protected]

Internet www.durr.pl

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy