Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych, lokali użytkowych i reklam

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żelazna Brama"O firmie

  • plac Mirowski 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żelazna Brama"

plac Mirowski 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw członkowsko-mieszkaniowych;

  • prowadzenie spraw związanych z wynajmem lokali użytkowych oraz części wspólnych nieruchomości;

  • prowadzenie dokumentacji poszczególnych nieruchomości;

  • udział w komisjach przetargowych;

  • ścisła współpraca z Zarządem Spółdzielni, Główną Księgową, Administratorem i prawnikiem;

  • przygotowywanie projektów pism, uchwał Zarządu i Rady Nadzorczej, umów itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;

  • dobra znajomość prawa spółdzielczego i funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej udokumentowana co najmniej rocznym stażem pracy w spółdzielni na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna, Internet);

  • odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista;

  • samodzielność.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys z aktualnym zdjęciem oraz przebiegiem nauki i pracy zawodowej (mile widziane kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz przebieg zatrudnienia);

  • list motywacyjny;

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Spółdzielnia odpowie tylko na wybrane oferty. Prosimy o nie przesyłanie ofert przez osoby nie spełniające wymagań, gdyż osoby bez kwalifikacji i doświadczenia nie będą dopuszczone do dalszego postępowania rekrutacyjnego.