Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. czynszów i rozliczeń

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SP Z O O

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji zasobów mieszkaniowych i innych obiektów,

  • załatwianie formalności związanych z przydziałami mieszkań,

  • załatwianie formalności meldunkowych najemców oraz aktualizowanie danych o stanie zasiedlenia lokali,

  • rozliczanie kaucji mieszkaniowych,

  • aktualizacja umów najmu lokali mieszkaniowych,

  • zgłaszanie wolnych zasobów mieszkaniowych i innych do zasiedlenia,

  • naliczanie, pobieranie i kontrola wpłat czynszów oraz opłat za dzierżawę lub najem

  • przyjmowanie od najemców i właścicieli lokali odczytów wodomierzy,

  • rozliczanie zaliczek z tytułu opłat za media

  • aktualizacja stawek czynszu najmu oraz cen z tytułu dostawy mediów i usług dla najemców i właścicieli lokali

  • udział w przygotowywaniu i obsłudze okresowych zebrań WM

  • pozyskiwanie Wspólnot Mieszkaniowych

  • współpraca z działem windykacji czynszów w zakresie windykacji należności

  • przyjmowanie skarg i wniosków mieszkańców

  • załatwienie korespondencji Biura Obsługi Klienta

  • dekretacja faktur kosztowych dotyczących BOK oraz obsługiwanych budynków

  • przygotowywanie raportów z działalności dla kierownika BOK

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość pakietu MS Office

  • szybkość uczenia się

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym (3 m-ce) umowa na czas nieokreślony).

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku pracownika "wczasy pod gruszą"). Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Praca od poniedziałku do piątku od 7-15.

  • praca od zaraz