Specjalista ds. danych / Data Specialist

Kino Polska TV S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Puławska 435A

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie, analizowanie i eksplorowanie danych telewizyjnych,

  • Analizowanie zbiorów danych w celu odkrycia trendów i wzorców, które można przełożyć na rekomendacje biznesowe,

  • Tworzenie wizualizacji i dashboard’ów umożliwiających łatwą interpretację złożonych danych za pomocą Power BI,

  • Praca z bazami danych oraz zapewnienie jakości danych – ich zgodności i spójności, w celu wsparcia operacji biznesowych,

  • Współpraca z innymi analitykami danych w celu weryfikacji i zapewniania właściwej jakości danych,

  • Ścisła współpraca z wybranymi działami biznesowymi firmy (a w szczególności autopromocji),

  • Wspieranie działów biznesowych w podejmowaniu decyzji opartych na danych,

  • Określenie, zrozumienie, zaspokojenia potrzeb biznesowych i proponowanie własnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Znakomite umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły oraz systematyczne i metodyczne podejście do pracy,

  • Bardzo dobra znajomość programów do analizy i wizualizacji danych (Power BI),

  • Znajomość zagadnień z obszaru programowania (w językach takich jak SQL, Python, R) mile widziana.

  • Znajomość zagadnień bazodanowych (doświadczenie praktyczne mile widziane)

  • Umiejętność prezentowania, wnioskowania i przygotowania rekomendacji w oparciu o analizowane dane,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na efektywną współpracę z przedstawicielami działów biznesowych,

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze informatyki, matematyki, ekonometria, statystyka lub pokrewnych dziedzinach),

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w mediach/ z danymi telewizyjnymi

To oferujemy

  • Ciekawe obowiązki,

  • Perspektywa rozwoju w kierunku analiz biznesowych lub wykorzystania technologii, w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji,

  • Work – life balance,

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Jesteśmy elastyczni i otwarci na inne formy współpracy wskazane przez kandydata,

  • Przyjazną atmosferę, bezpośrednie relacje z pracownikami każdego szczebla,

  • Współpracę z profesjonalistami, specjalistami w swojej dziedzinie,

  • Otwartego na pomysły i inicjatywy szefa, który wspiera pracowników w ich rozwoju,

  • Wolność twórczą i możliwość realizacji pomysłów,

  • Realny wpływ na rozwój ciekawej firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zadanie

3

Spotkanie

4

Oferta

Kino Polska TV S.A. to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa grupa medialna, pretendująca do miana czołowego gracza na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Głównymi gałęziami biznesowymi grupy są: emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja oraz produkcja filmowa.

W portfolio Kino Polska TV S.A. znajdują się naziemne kanały telewizyjne: Stopklatka i Zoom TV, kanały kablowo-satelitarne: Kino Polska, Kino TV, Kino Polska Muzyka, Gametoon, a także pakiet kanałów premium obejmujący FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Arthouse oraz serwis internetowy z ofertą VoD i streamingiem kanałów TV - FilmBox Live.

Jesteśmy otwarci na entuzjastów i specjalistów, którzy cenią sobie rozwój, możliwość realizowania nowych pomysłów, oraz dobre relacje!

Przewiń do profilu firmy