Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. danych

POM-AGRO sp. z o.o.O firmie

  • Lębork
    Lębork, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do zestawień raportów produkcyjnych,
  • Analiza wprowadzanych danych pod kontem ich poprawności,
  • Sporządzanie zestawień i wysyłanie raportów do kadry zarządzającej produkcją,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji związanych z wprowadzaną dokumentacją,
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z produkcją ziemniaka.

Nasze wymagania

  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
  • Umiejętność powtarzania tych samych czynności,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Odpowiedzialność,
  • Mile widziana znajomość branży rolniczej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Podstawowe wynagrodzenie plus bonusy w postaci premii uznaniowej
  • Możliwość dołączenia do programu PPK
  • Ubezpieczenie grupowe na życie

POM-AGRO sp. z o.o.

„Pom-Agro” to przede wszystkim połączenie doświadczenia i innowacyjności. Zajmujemy się produkcją ziemniaków w tym materiału siewnego oraz usługami rolniczymi. W ostatnich latach Spółka dynamicznie się rozwija stąd potrzeba zatrudniania nowych pracowników. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do Naszego zespołu na stanowisko „Operator Wózka Widłowego”.

Specjalista ds. danych, Lębork